Kişisel Gelişim Eğitimi ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. İş dünyasının çalışan sayısı hızla artarken beyaz yakalı çalışanların aldıkları üniversite, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinin yanı sıra şirketler bünyesinde yabancı dil ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlenmektedir.

Şirketlerin mavi yakalı çalışanları ise üretimde yoğunluk olması, mesai saatlerinin organize edilememesi, çalışanların farklı eğitim altyapılarından gelmesi gibi gerekçelerle yaşam boyu eğitim kapsamında yeterince kişisel gelişim eğitimi alamamışlardır. Biz; Focus Eğitim Merkezi olarak üretim departmanında çalışan mavi yakalı personele genellikle drama, forum tiyatro şeklinde düzenlediğimiz eğitimler sırasında zaman yönetimi, kriz yönetimi, empati kurabilme, takım çalışması gibi alanlarda kişisel gelişim eğitimleri veriyoruz.

Mavi yaka ve Beyaz yaka çalışanlara yönelik ayrı ayrı organize edilen kişisel gelişim eğitimleri genellikle drama şeklinde sahnede öğrenciler ve eğitimci ile uygulamalı olarak verilmektedir. Kişilerin çalışma süreçlerinde yaşadıkları risk yönetimi zaman yönetimi ve kriz yönetimi anlarında sorunlarını daha hızlı çözümleyebilmek adına ve çalışan kişilerde tatmin duygusu ile özgüven duygusunu geliştirmek için bu eğitimler düzenlenmektedir.

Eğitimlerimizden bazıları aşağıda listelenmiştir. Kişisel gelişim eğitimlerinden farklı bir konu başlığı talebi olursa kurumumuz tarafından organize edilebilmektedir.

BİZE ULAŞIN

error: İçerik Korumalıdır !!