Kişisel Farkındalık Eğitimi

Kişisel Farkındalık Eğitimi; Çalışanlar şirketlerinin entellektüel sermayeleridir. Günümüzde X, Y ve Z kuşaklarının birlikte çalıştığı ortamlar, bu sermayenin yönetilmesini zorlaştırmakta ve çok yönlü planlamalar yapmayı gerekli kılmaktadır. Özellikle, mavi ve gri yakalı çalışanlar artık üst yönetim ve insan kaynaklarından daha fazla fark edilme ve takdir bekliyor. Bu takdirin, beyaz yakalılarda olduğu gibi, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri ile de desteklenmesini istiyorlar. Böylece, kendilerinin kuruma iş gücü katkılarının getirisi olan maddi karşılığın yanı sıra, bireysel ve mesleki gelişim açısından da kazanmak istiyorlar. Bu yaklaşımla, kurumunuzun, eğitim ihtiyaç analizine bağlı olarak, gereksinim, beklenti ve stratejik hedefleriniz doğrultusunda, eğitim içeriğinizi oluşturuyoruz.Eğitim çıktılarında, çalışanın motivasyonu, oryantasyonu, kurum kültürü oluşumu ve aidiyet duygularını artırmayı hedefliyoruz.

Eğitimin Süresi
1 Gün (Toplam 8 Saat)

Eğitime Giriş Koşulları
Kişisel Farkındalık Eğitimi programına katılabilmek için; En az 13 yaşını bitirmiş T.C vatandaşı olmak gerekmektedir. 1 Adet Kimlik fotokopisi ile başvuru yapılmaktadır.

Eğitmen
Eğitim bilimlerinden mezun, kişisel gelişim eğitimlerinde uzmanlaşmış eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. 

Eğitim Yeri
Eğitimler İstanbul merkez ofisimizde veya firma içi eğitim salonlarında düzenlenmektedir.

Sertifikasyon
Katılım sertifikası, eğitim notları

Eğitimin Ücreti ve Başvuru
Eğitim ücreti ve başvuru hakkında 0216 358 24 20 – 0542 459 72 64 numaralı telefondan veya info@focusmeslekiegitim.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Katılımcı Sayısı
Maksimum 20

BİZE ULAŞIN

error: İçerik Korumalıdır !!